Quadra

 

Furniture by Quadra predstavuje originálny nábytok s nadčasovým dizajnom.Obsahuje celú škálu modelov, povrchových úprav a farebných kombinácií nábytku do celého domu, ktoré si môžete skombinovať podľa Vášho želania. Ručná výroba a použité materiály dodávajú každému kusu nábytku punc výnimočnosti.

Rámy našich sedačiek sú vyrábané z masívneho bukového dreva a  používame výhradne vysokokvalitné kože a tkaniny. Všetky modely sedacieho nábytku môžu byť potiahnuté vysokokvalitnou európskou kožou alebo si vyberiete z bohatého výberu  látok.

Novinkou je možnosť objednania tzv. Flexi kolekcií, kde si sami zvolíte finálnu podobu Vášho nábytku z ponúkaných modelov. Ide o FLEXI obrazové rámy resp. zrkadlá, FLEXI Stoličky a lavičky, FLEXI Jedálenské stoly, lavice, kávové a bočné stolíky a FLEXI Čelá postelí a postele, ktoré môžu byť v rovnakej povrchovej úprave resp. polstrovaní ako ostatný nábytok. 

Každý kus nášho nábytku môže byť vysoko individualizovaný podľa Vašich predstáv (je možné použiť aj Vami vybraté poťahové materiály pre kreslá a sedačky).  

 

Ceny v e-shope sú za ručne natieraný povrch pri nábytku a za základné látkové prevedenie poťahov pri sedačkách. 

 

Možné ďalšie varianty povrchových úprav nábytku: Voskovaná/olejovaná úprava povrchu, Lakovanie, Špeciálne úpravy povrchov - kartáčovaný povrch, greywash, špeciálne patiny a pod. Každý kus nábytku je možné objednať aj bez akejkoľvek povrchovej úpravy so zľavou 3% oproti cene v e-shope. Takýto na farbenie pripravený nábytok si môžete upraviť celkom podľa vašej fantázie.

Možné varianty poťahových látok kresiel a sedačiek: Látka (rôzne pomery Bavlny, Vlny, PES), Koža.

 

V prípade, že máte záujem o ktorýkoľvek výrobok z našej ponuky, dohodnite si s nami osobné stretnutie v našom SHOWROOM-e a radi Vám predstavíme kompletnú ponuku a materiálovú škálu na našich vzorkovníkoch. Kvalitu materiálov si vyskúšate sami na vystavených kusoch nábytku.

Celkovo 1 položiek 12 z 15

na stránku

Strana:
  1. 1
  2. 2

Celkovo 1 položiek 12 z 15

na stránku

Strana:
  1. 1
  2. 2