Navštívte nás osobne v našom SHOWROOME

FEDORA HOME neustále rastie, a preto sa naše existujúce priestory v roku 2022 rozšírili zo 180 na 270  m2. Každý deň pribúdajú nové položky, vďaka čomu je každá návšteva obchodu inovatívnejšia, kreatívnejšia a vyváženejšia.

Špecializovaný tím stylistov zaisťuje, že všetky nové produkty budú umiestnené v showroome v momente, keď prídu na náš sklad. Takto sa dá prekvapiť a inšpirovať pri každej návšteve. Hlavným cieľom je však potešiť zákazníkov, preto je atmosféra u nás taká, že keď človek navštívi FEDORA Showroom, je to ako vrelé privítanie.

Naša ponuka je rozdelená do 3 samostatných štýlov. „Glamour“  predstavuje elegantný a štýlový neoklasicistický showroom s luxusnými predmetmi zo skla, velúru a nábytkom prevažne z nehrdzavejúcej ocele a bronzu. „Loft / Industry“ ponúkne fabrický dizajn hodiaci sa do moderných domácností, či štýlových reštaurácií, hotelov a barov. Posledný zo showroomov sa volá ‚Vintage‘, v ktorom prevláda drevo a prírodné materiály a má jasnú vidiecku atmosféru. 

Súčasťou našej predajne je aj BISTRO, kde sa môžte takisto inšpirovať a otestovať naše produkty v reálnom použití. Takisto si v ňom pochutnať na našej rodinnej značke kávy Ready After Coffee, snacku alebo dezerte. 

Nájdete nás neďaleko Bratislavy v ROVINKE, na Hlavnej 42. Parkovisko pre zákazníkov je hneď vedľa obchodu, z druhej strany kostola.