Glamour nábytok

Oxford Dictionary definuje slovo "Glamour" ako niečo lákavé, vzrušujúce a čarokrásne. Táto definícia sa nám páči, lebo nedefinuje konkrétne materiály alebo kombinácie, definuje pocit. Pretože Glamour netvorí samotný trblietavý materiál, zamat, alebo vysoké podpätky v móde. To môže byť samozrejme samo o sebe tiež zaujímavé. Ale naozaj Glamour interiér je niečo oveľa viac. Je to priestor, ktorý vyžaruje kúzlo jemu vlastné, pôsobí na hostí ako magnet, láka ich k preskúmaniu, posedeniu, užívaniu jedinečnej atmosféry. Glamour interiér musí byť jednoducho neočakávaná pastva pre oči.

V žiadnom Glamour interiéri nesmú chýbať kvalitné luxusné materiály, často zamat, velúr, hodváb. Tieto sa vzájomne rôzne kombinujú, pričom sa využívajú nečakané farebné kombinácie. Textil sa kombinuje s lesklým kovom a zrkadlami. Veľmi dôležité sú svetlá a nasvietenie miestností tak, aby bola vytvorená príjemná, intímna atmosféra.

Pozor - Glamour NIE JE RETRO ANI GÝČ ! Glamour interiér musí byť premyslený a postavený nadčasovo a účelne, aby vyzeral ohurujúco a výborne dnes, aj o 30 rokov. Sú to interiéry preverené časom, preto je v tomto štýle postavená väčšina najlepších luxusných hotelových interiérov po celom svete. Ak sa aj vy chcete doma cítiť ako na dovolenke, určite si zvoľte tento štýl. My v Nostalgia Home Vám v tom radi pomôžeme.

 

Krása, extravagancia, luxus... to je len veľmi stručná charakteristika Glamour štýlu, ktorý nájdeme v móde, umení aj v bývaní.

Ako by mal teda vyzerať typický interiér zariadený v štýle Glamour? To je len na vás, keďže pri tomto štýle sa fantázii medze nekladú a je to vždy o pocite, ktorý vo vás zariadenie priestorov vyvolá.

Glamour interiér

Krása je subjektívna záležitosť, preto môžete vybrať čokoľvek, čo považujete za krásne, noblesné a vyvoláva vo vás pocit luxusu. Typickým glamour prvkom je napríklad zrkadlový nábytok. V našej ponuke nájdete bohatý výber jednotlivých kusov nábytku, ktoré dokonale vystihujú glamour štýl:

Zrkadlový nábytok

Netreba samozrejme zabúdať na najmenšie detaily, ako sú napríklad luxusné metalické tienidlá:

Metalické tienidlá

alebo veľmi obľúbené doplnky glamour štýlu, obrazy a zrkadlá:

Obrazy a zrkadlá

 

Ako kombinovať?

Môžete kľudne kombinovať krištáľ so zrkadlom, alebo kožu s lesklým kovom. Glamour štýl priam vyzýva ku kreativite a poskytuje takmer neobmedzené možnosti, ako sa s interiérom „vyhrať“.

Pre inšpiráciu určite odporúčame pozrieť si videoprezentáciu zo showroomu našej obľúbenej značky Richmond Interiors, ktorá má cit pre glamour a dokážete si z ich dielne vybrať naozaj čokoľvek:

Richmond Interiors Glamour štýl