HISTÓRIA NOSTALGIA HOME

Nápad založiť spoločnosť zaoberajúcu sa dizajnom a importom nábytku s doplnkami za prijateľné ceny nám skrsol v hlave niekedy v roku 2010 počas našich pravidelných pracovných ciest do zahraničia, kde sme mali možnosť zhovárať sa s majiteľmi hotelov a reštaurácií a zistiť, že pekné a originálne veci nemusia vždy nutne stáť viac ako bežné bytové doplnky a nábytok, ktoré nájdete v každom obchode s nábytkom. Ak viete kde hľadať.

Vďaka náhode pri zariaďovaní jedného z vlastných bývaní sme sa dostali k nášmu partnerskému obchodu Nosztalgia Home-Budapešť , ktorý úspešne pôsobí v tomto odvetví v Maďarsku už od roku 1995 a počas tejto doby vybudovali stabilnú značku predajní nábytku a doplnkov známu nielen v Maďarsku ale už aj niektorým zákazníkom na Slovensku. Po krátkej dobe sme zistili, že osobný prístup a spoľahlivosť rodiny vlastniacej firmu Nosztalgia Home bude výborným základom pre založenie našej vlastnej spoločnosti na Slovensku.

Tak sme sa rozhodli založiť v roku 2011 spoločnosť Nostalgia Home v Bratislave, najprv výhradne ako Web-SHOP ponúkajúci nábytok, svietidlá a bytové doplnky. V priebehu krátkej doby sme nadviazali spoluprácu s dizajnérmi a architektmi a dnes ponúkame našim klientom riešenia od tzv. HOMESTAGINGU za účelom rýchlejšieho a lepšieho prenájmu/predaja nehnuteľnosti, cez lacný, rýchly a efektný RESTYLING interiéru, až po komplexné interiérové riešenia kde projektovú časť riešia s klientom naši zmluvní architekti špecializujúci sa na štýly bývania s ktorými pracujeme a Nostalgia Home dotvára detaily, atmosféru a samozrejme zabezpečuje kompletné dodanie navrhnutého zariadenia priamo od výrobcov za najlepšiu cenu.

2011 - Založenie spoločnosti Nostalgia Home, WEB-SHOP

2012 - Otvárame prvú kamennú mini-predajňu, 35m2, Dunajská Lužná

2013 - Vďaka stúpajúcemu záujmu o náš koncept sa sťahujeme do nových, väčších priestorov, 90m2, Rovinka

2015 - Rozšírenie existujúcich priestorov na 160m2 predajňu nábytku

2017 - Prístavba a otvorenie shop-in-shop kaviarne BISTRO Rovinka a zobytnenie podkrovných priestorov predajne pre poskytovanie služieb COWORK - zdielanej kancelárie a priestorov pre komunitné aktivityNÁŠ CIEĽ

Ponúkame interiérové riešenia v 3 hlavných štýloch: Glamour, Vintage a Industry.

Výrobcami nami ponúkaných produktov sú západo-európske spoločnosti, najmä Richmond Interiors, HazenKamp Furnitures, Light&Living, COLMORE by Diga, Furniture by Quadra, XO Interiors a európska jednotka vo Vvntage doplnkoch Clayre&Eef.

Od Decembra 2011 sme začali spoluprácu s holandskou firmou svetového významu špecializujúcou sa na luxusný moderný hotelový a glamour nábytok a doplnky - EICHHOLTZ.

Väčšina ponúkaneho tovaru je importovaná až po zadaní vašej objednávky priamo zo skladu výrobcov v Holandsku (EICHHOLTZ, Light&Living, Richmond Interiors, HazenKamp Furnitures, XO Interiors, COLMORE by Diga a Clayre&Eef) a Rumunsku (Furniture by Quadra). Týmto dokážeme pre Vás zabezpečiť nižšiu cenu tak, že minimalizujeme náklady na sklad. Zároveň nie ste ako zákazník obmedzovaný ponukou, keďže svietidlá respektíve nábytok si možete individuálne nakonfigurovať podľa Vášho želania - na výber máte desiatky variácií z každého modelu svietidla alebo nábytku, pričom našu ponuku neustále rozširujeme.

Veríme, že Vás naša ponuka osloví tak, ako oslovila nás a pomôžeme Vám vytvoriť originálny, útulný a moderný interiér na mieru za dostupnú cenu. V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo telefonického kontaktu.

Váš tím Nostalgia Home